خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر

  خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر   خاک گربه‌ی «لیوپت» مدل «Aromatic Atcivated Carbon» یک خاک گربه‌ی معطر و باکیفیت است که می‌تواند به
خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر
 

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر

 

خاک گربه‌ی «لیوپت» مدل «Aromatic Atcivated Carbon» یک خاک گربه‌ی معطر و باکیفیت است که می‌تواند بهترین انتخاب برای استفاده در ظرف خاک گربه باشد. خاک گربه‌ی لیوپت دارای ترکیبی از ذرات کربن فعال‌شده است که به صورت تمام و کمال از انتشار بوی بستر گربه جلوگیری خواهد کرد.

 

این فیلتریزاسیون در سه مرحله‌ی حذف بوی ادرار، حذف بوی مدفوع و حذف بو و ترکیبات باکتری‌های موجود در خاک گربه صورت خواهد گرفت.

 

کربن فعال ماده‌ای است که همیشه آن را به‌عنوان یک تصفیه‌کننده و گندزدا شناخته‌ایم. این ماده در فیلترهای تصفیه‌ی آب، قرص‌های سم‌زدا و هر جا نیاز به حذف ذرات فعال در محیط وجود دارد، به کار می‌رود. کربن فعال ماده‌ای شبیه به زغال است که به دلیل تخلخل زیاد و برخورداری از یون‌های فعال، آلودگی‌ها را به درون خود کشیده و محبوس می‌کند.

 

شاید گفتن این مسئله لازم به نظر برسد که باوجوداینکه کربن فعال از مشتقات زغال است، به‌هیچ‌وجه از خود رنگی منتشر نمی‌کند یا در تماس با مایعات حل نخواهد شد. این خاک خاصیت آنتی باکتریال دارد و استفاده‌ی از آن برای گربه با بیشترین درجه‌ی سلامت و بهداشت همراه خواهد بود.

 

علیرغم تمام این مشخصاتی که شاید ظاهر و اسامی شیمیایی داشته باشند، خاک گربه‌ی لیوپت از مواد 100درصد طبیعی ساخته‌ شده است. پاره‌شدن بسته‌بندی خاک یکی از دغدغه‌هایی است که همواره برای مصرف‌کنندگان و فروشندگان مطرح بوده است.

 

به همین دلیل مصرف‌کننده و فروشنده مجبور می‌شدند فضای زیادی را برای نگهداری از خاک‌ها صرف کنند؛ به‌نحوی‌که تحت‌فشار نباشند یا مورد آسیب بیرونی واقع نشوند.

 

اما بسته‌بندی چندلایه و ضخیم لیوپت خیال خریدار را کاملاً از این بابت راحت کرده است. این بسته‌بندی به‌هیچ‌وجه با کشیدن پاره نمی‌شود و متریال ضخیم و باکیفیت به‌کاررفته در آن تضمینی برای حمل و نگهداری بدون دغدغه‌ی خاک خواهد بود.

 

پخش کلیه لوازم حیوانات خانگی

پخش غذای سگ و گربه

سفارش با یک تماس

ارسال به سراسر کشور

فروش غذای سگ | فروش غذای گربه | خاک گربه | لوازم حیوانات خانگی | پت شاپ | پت کالا | لوازم سگ | لوازم گربه

 

سفارش: 09029120998

 

خاک گربه لیو پت مدل Activated Carbon معطر