کنسرو گربه گورمت با سالمون

  کنسرو گربه گورمت با سالمون   PURINA GOURMET KAT KLEINE BROKJES MET ZALM EN FOREL KATTENVOER 195 G کنسرو گربه گورمت با سالمون برای مصرف گربه های بالغ تهیه شده و حاوی گوشت ماهی و محص
کنسرو گربه گورمت با سالمون
 

کنسرو گربه گورمت با سالمون

 

PURINA GOURMET KAT KLEINE BROKJES MET ZALM EN FOREL KATTENVOER 195 G

کنسرو گربه گورمت با سالمون برای مصرف گربه های بالغ تهیه شده و حاوی گوشت ماهی و محصولات زراعی، غلات، مواد معدنی، شکر، مواد غذایی سبزیجات است. این غذای گربه بدون مواد نگهدارنده و مصنوعی تولید شده و برای گربه های بد اشتها نیز مناسب است. گربه ها حیوانات گوشتخوار هستند و رژیم غذایی بر پایه گوشت برای سلامتی آنها مفید است.

 

این غذای گربه بسیار لذیذ و خوشمزه است که فاقد هر گونه افزودنی و مواد نگهدارنده می باشد و برای همه نژاد های گربه قابل مصرف است. گربه­ ها برای استفاده از پروتئین و چربی، جهت دریافت انرژی تکامل یافته اند به همین دلیل باید حتما در رژیم غذایی از کنسرو گربه استفاده شود.

 

ویژگی های کنسرو گربه گورمت با سالمون

مناسب برای گربه های بالغ

مناسب گربه‌ های بد اشتها و با قابلیت هضم آسان

غذای گربه یا کیفیت بالا و به شکل خورشتی و تکه های نگینی

بدون مواد نگهدارنده مصنوعی

مناسب برای تمام نژاد های گربه (All Breeds)

مخصوص گربه های بالغ (Adult)

وزن کنسرو گربه: ۱۹۵ گرم

 

محتویات : گوشت ماهی و محصولات زراعی، غلات، مواد معدنی، شکر، مواد غذایی سبزیجات

با آنکه غذای خشک گربه یک انتخاب راحت و سریع است و ممکن است در چند مورد ضروری باشد، اما حداقل ۵۰٪ از رژیم غذایی گربه باید دارای پروتئین بالا، رطوبت بالا و رژیم کم کربوهیدرات باشد که این موارد به سادگی در کنسرو گربه و پوچ گربه قابل دست یابی است.

 

شما با توجه به ذائقه پشمالوی خود می توانید بهترین کنسرو گربه را انتخاب نمایید. شما می توانید انواع سوپ و کنسرو گربه را با ترکیبات مختلف پروتئینی و گیاهی در فروشگاه اینترنتی آریا کیتی به صورت آنلاین خریداری نمایید و با استفاده از شرایط ارسال رایگان در منزل تحویل بگیرید.

 

پخش کلیه لوازم حیوانات خانگی

پخش غذای سگ و گربه

سفارش با یک تماس

ارسال به سراسر کشور

فروش غذای سگ | فروش غذای گربه | خاک گربه | لوازم حیوانات خانگی | پت شاپ | پت کالا | لوازم سگ | لوازم گربه

 

سفارش: 09029120998

 

کنسرو گربه گورمت با سالمون