اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه

  اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه Fip-spray   اسپری ضد کک و کنه یک محصول بیولوژیک است که از عصاره گیاهان گرفته شده و با اسپری کردن بر روی پوست، انگل های خارجی، کک و کنه ها از بین می
اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه
 

اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه

Fip-spray

 

اسپری ضد کک و کنه یک محصول بیولوژیک است که از عصاره گیاهان گرفته شده و با اسپری کردن بر روی پوست، انگل های خارجی، کک و کنه ها از بین میروند.

 

کارکرد آن بسیار سریع است و در ۵ هفته اثر گذاری کامل دارد. مکانیسم کارکرد این اسپری ایجاد سد دفاعی در پوست در برابر انگل های خارجی است. کک ها و کنه ها انگل های خارجی هستند که با گرم شدن هوا در بهار آغاز به فعالیت می کنند.

 

این انگل ها با تغذیه از عروق سطح پوست حیوانات و گاهی انسان می توانند منجر به خارش، حساسیت، انتقال بیماری و گاهی مرگ شوند. دور نگهداشتن کک ها و کنه ها از نکات مهم در نگهداری حیوان خانگی است. کنه ها با اتصال به بدن حیوانات و تغذیه از خون آنها، رشد می کنند.

 

معمولا بزاق ناشی از گزش کک و شپش، موجب بروز واکنش های حساسیت در حیوانات می شود. امروزه با استفاده از اسپری های ضد کک و کنه تا حدودی این موضوع کنترل می شود.

 

مشخصات اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه

مناسب برای سگ و گربه

از بین برنده کک و کنه

محافظت و جلوگیری در برابر انگل های خارجی

بدون هیچگونه عوارض و حساسیت

حاوی ۱۲۵ میلی لیتر

محصول کشور آلمان

از دسته لوازم بهداشتی سگ و گربه

 

از نشانه های بارز آلودگی با کک و کنه، بی قراری حیوان است. او نمی تواند بیش از چند دقیقه روی زمین بنشیند. ممکن است بتوان پوسته پوسته های ناشی از جراحت پوست و گزش کنه ها را مشاهده کرد.

 

به طور معمول ۱۰٪ از دوران زندگی کنه ها بر روی بدن و ۹۰٪ از آن بر روی فرش، اسباب منزل، چمن، علف و آشغال های اطراف محیط زندگی سپری می شود. بنابراین برای درمان این آلودگی بایستی علاوه بر پاک سازی حیوان، نسبت به پاک کردن آلودگی محل زندگی او هم اقدام کرد.

 

پخش کلیه لوازم حیوانات خانگی

پخش غذای سگ و گربه

سفارش با یک تماس

ارسال به سراسر کشور

فروش غذای سگ | فروش غذای گربه | خاک گربه | لوازم حیوانات خانگی | پت شاپ | پت کالا | لوازم سگ | لوازم گربه

 

سفارش: 09029120998

 

اسپری ضد کک و کنه برای سگ و گربه