واکس مو رنگی گلدن رین، رنگ مو طلایی گلدن رین

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100
واکس مو رنگی گلدن رین، رنگ مو طلایی گلدن رین

واکس مو رنگی گلدن رین رنگ طلایی

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

 

حالت دهی انواع مو شاید یکی از مسائلی باشد که افراد مختلف با آن روبرو هستند چون هر فرد نوع و جنس موی مختلفی دارد و باید محصولات آرایشی مناسب با مو خود را پیدا و استفاده کند.

 

برند گلدن رین با تنوع تولید در انواع واکس و رنگ مو برای انواع جنس و رنگ مو امکان خرید و استفاده را برای همه این افراد ساده کرده است.

 

موهای صاف نیز یکی از این نوع مو است که باید محصولات مناسب خود استفاده شود و با واکس موی گلدن رین به راحتی می توان موهای صاف را حالت دهی کرد تا با زیبایی خاصی جلب نظر کند.

حالت دهنده

مناسب موهای صاف

براق کننده

مرطوب کننده

کاملا گیاهی

 

روش استفاده واکس مو رنگی راین مدل دو کاره

پس از شستشو و خشک کردن موهای سر، مقدار مناسبی از واکس مو رنگی راین مدل دو کاره را به موهای نم دار خود بزنید و با شانه و باد سرد سشوار موهای خود را آن طور که می خواهید حالت دهید.

واکس مو رنگی گلدن رین رنگ طلایی

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ مو موقت قهوه ای خاکستری متوسط - رنگ موی موقت قهوه ای دارچینی - رنگ موی موقت قهوه ای طلایی متوسط - رنگ مو موقت قهوه ای بژ روشن - رنگ موی موقت قهوه ای آجری - رنگ موی موقت قهوه ای پلاتینی - رنگ موی موقت بلوند قهوه ای - رنگ مو موقت قهوه ای زنجبیلی - رنگ مو موقت قهوه ای برگاندی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین