رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین مدل Strong

رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین مدل Strong پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با شرایط ویژه شرایط ویزه فروش عمده و تک واکس رنگ موقت مو برن
رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین مدل Strong

رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین مدل Strong

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با شرایط ویژه

شرایط ویزه فروش عمده و تک واکس رنگ موقت مو برند گلدن رین...

 

رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین چیست؟

رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین از برند گلدن رین نوعی واکس موی رنگی بلوند سرخ می باشد. این واکس مو کاملا موقت می باشد و با یکبار شست و شو به راحتی پاک می شود.

 

این واکس مو یک واکس دوکاره می باشد که علاوه بر رنگ کردن موها باعث خوش حالت شدن موها می شود. رنگ موی بلوند سرخ یکی از رنگ های بسیار محبوب می باشد که با انواع پوست ها با هر نوع تناژی مناسب می باشد.

برای رنگ شدن و حالت دادن به موها فقط کافی است مقداری از حالت دهنده رنگی گلدن رین را کف دست خود قرار دهید. کف دو دست را به واکس آغشته کنید سپس دست خود را به ساقه مو بمالید. لازم به ذکر است که موها باید نمدار باشند تا واکس رنگی به خوبی جذب مو شود و رنگ آن را تغییر دهد.

 

رنگ موی بلوند سرخ از برند گلدن رین یک رنگ موی موقت بسیار با کیفیت می باشد و تناژ رنگی آن بسیار زیبا و جذاب می باش. رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین علاوه بر جلوه ای کاملا طبیعی به درخشندگی، خوش حالت شدن و تقویت مو ها کمک می کند.

 

رنگ موی بلوند سرخ گلدن رین  به لباس و بدن نفوذ نخواهد کرد و رنگ آن ها را تحت تاثیر قرار نمی دهد. لازم به ذکر است که مواد تشکیل دهنده این ماده عاری از مواد شیمیایی می باشند، همچنین بر پایه مواد طبیعی و ویتامین های مورد نیاز مو مانند ویتامین بی تشکیل شده اند، بنابراین نه تنها باعث صدمه به مو نمی شوند بلکه باعث تقویت مو ها می شوند.

 

ناگفته نماند که اگر قصد خرید واکس موی رنگی بلوند سرخ گلدن رین را دارید از فروشگاه اینترنتی معتبر کمک بگیرد.

 رنگ موی موقت بلوند سرخ

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

#رنگ مو موقت گلدن رین #رنگ مو موقت سفید #رنگ مو موقت مشکی #رنگ مو موقت طوسی تیره #رنگ مو موقت نوک مدادی #رنگ مو موقت زرد #رنگ مو موقت طلایی #رنگ مو موقت قهوه ای #رنگ مو موقت نارنجی #رنگ مو موقت شرابی #رنگ مو موقت مسی #رنگ مو موقت عسلی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین