رنگ مو موقت گلدن رین رنگ مو قهوه ای

رنگ مو موقت گلدن رین رنگ مو قهوه ای پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 همکاری با آرایشگران و پخش کنندگان لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی   رنگ مو موقت گلدن رین امر
رنگ مو موقت گلدن رین رنگ مو قهوه ای

رنگ مو موقت گلدن رین رنگ مو قهوه ای

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

همکاری با آرایشگران و پخش کنندگان لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی

 

رنگ مو موقت گلدن رین امروزه به عنوان حالت دهنده قوی موها در نمایندگی های رسمی این شرکت در سراسر ایران به صورت تکی و عمده به فروش می رسد. کارایی و عملکرد حالت دهنده رنگی مو گلدن رین تا حدی است که تولید کنندگان این محصول آن را به صورت تضمینی در اختیار همگان قرار می دهند.

استفاده از این رنگ مو موقت موجب می شود تا علاوه بر اینکه تارهای سفید موها پوشانده شوند، پیاز مو تقویت شده و رشد آن بیشتر گردد.

رنگ مو موقت گلدن رین امروزه به چندین دلیل استفاده می شود اما مهمترین موارد آن، حالت دهندگی، شفافیت و پرپشت کنندگی است. محصول مذکور به صورت دو نمونه مخصوص خانم ها و مخصوص آقایان در بازار وجود دارد.

 

در مدل های زنانه، عموما از ترکیبات قوی تری استفاده می شود تا کل موهای بلند پوشش داده شوند. اما در مدل های مردانه از ترکیبات ملایم تری برای موهای کم پشت استفاده می گردد.

 

کارآیی رنگ مو موقت گلدن رین:

رنگ مو موقت گلدن رین به راحتی می تواند از شکنندگی و وز شدن موها جلوگیری نماید. همچنین شما را قادر می سازد تا بدون استفاده از وسایل گرمایشی همانند اتو و سشوار بتوانید موهای خود را حالت دهید.

 

از آنجا که میزان آمونیاک موجود در این رنگ مو بسیار ناچیز است، می توان از آن برای انواع موها حتی موهای حساس نیز بهره برد.

 

استفاده از حالت دهنده رنگی مو گلدین رین دارای هیچ گونه محدودیتی نیست و می توان از آن برای تمام سنین بهره برد. از جمله ویژگی های منحصر بفرد این رنگ مو موقت که آن را خاص می کند، در زیر درج شده است:

-              کاهش میزان ریزش و شوره سر

-              نرم کنندگی و آبرسانی به موها

-              ضد خارش و التهاب

-              قابل استفاده برای خانم ها و آقایان

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ مو موقت زرد آتشی - رنگ مو موقت آبی نفتی - رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو موقت آبی فیروزه ای - رنگ مو موقت آبی آسمانی - رنگ مو موقت جگری - رنگ مو موقت بادمجانی -  رنگ مو موقت نارنجی پرپرنگ - رنگ مو موقت سفید صدفی - رنگ مو موقت سفید استخوانی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین