رنگ مو موقت سبز یشمی گلدن رین

رنگ مو موقت سبز یشمی گلدن رین مدل normal پخش رنگ مو موقت گلدن رین، تک و عمده: 09909508100 محصولی جدید و پر فروش، همکاری با آرایشگران و گالری های لوازم آرایشی همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با
رنگ مو موقت سبز یشمی گلدن رین

رنگ مو موقت سبز یشمی گلدن رین مدل normal

پخش رنگ مو موقت گلدن رین، تک و عمده: 09909508100

محصولی جدید و پر فروش، همکاری با آرایشگران و گالری های لوازم آرایشی

همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با شرایط ویژه

شرایط ویزه فروش عمده و تک واکس رنگ موقت مو برند گلدن رین...

 

رنگ موی موقت و یا رنگ موهای فانتزی امروزه به دلیل استفاده آسان از آن و قیمت کم نسبت به رنگ موهای دیگر بسیار پر طرفدار شده اند. رنگ موی موقت گلدن رین دارای رنگ های بسیار متنوعی است رنگ مو موقت سبز یشمی یکی از این رنگ موها است .

 

رنگ موی موقت گلدن رین دارای فرمول و ترکیبات خاصی هستند که با استفاده درست از آنها از آسیب به ریشه مو جلوگیری می شود این رنگ موها نسبت به رنگ موهایی که در آرایشگاه ها با زمان طولانی روی مو گذاشته می شود بهتر و کاربردی تر هستند.

 

رنگ موی موقت گلدن رین به راحتی با آب شسته می شود رنگ سبز یشمی جلوه زیبایی به موهای شما میدهد و این رنگ از طیف رنگی رنگ سبز است رنگ سبز طیف گسترده ای دارد.

برای انتخاب رنگ مو باید به صورت و پوست خود توجه کنید تا رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

 

شرکت گلدن رین به تمام لوازم آرایشی و بهداشتی ها نمایندگی فروش میدهد این شرکت به صورت عمده و تک رنگ موی موقت را به فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی می دهد.

اگر در موقع استفاده از رنگ موی موقت گلدن رین آرایش صورت خودتان را هم متناسب با رنگ موی خود انتخاب کنید جلوه بیشتر و زیباتری میدهد.

 

واکس مو رنگ موقت سبز یشمی

رنگ موی موقت و یا رنگ موهای فانتزی روی ساقه مو می نشیند و اگر حس کردید رنگ مو به شما نمیاید به راحتی با شستن از بین میرود رنگ موی سبز یشمی رنگی است که اغلب به تمام رنگ پوست ها می آید و موهای شما را زیباتر میکند.

رنگ موی موقت گلدن رین بر روی موهای سفید هم جواب میدهد این رنگ مو پوشانندگی بالای دارد . این رنگ موها خاصیت تقویت کنندگی دارند و باعث تقویت موهای شما میشود.

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

#نگ مو موقت صورتی #رنگ مو موقت سبزکم رنگ #رنگ مو موقت گلدن رین #رنگ مو موقت سرخابی #رنگ مو موقت کرم #رنگ مو موقت بژ #رنگ مو موقت صورتی اکلیلی #رنگ مو موقت آبی سایه روشن #رنگ مو موقت صورتی سایه روشن

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین