رنگ مو موقت شرابی روشن گلدن رین مدل normal

رنگ مو موقت شرابی روشن گلدن رین مدل normal پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 اعطای نمایندگی فروش لوازم آرایشی، همکاری با پخش کنندگان لوازم آرایشی   رنگ مو شرابی رو
رنگ مو موقت شرابی روشن گلدن رین مدل normal

رنگ مو موقت شرابی روشن گلدن رین مدل normal

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

اعطای نمایندگی فروش لوازم آرایشی، همکاری با پخش کنندگان لوازم آرایشی

 

رنگ مو شرابی روشن یکی دیگر از رنگ های طیف شرابی برند گلدن رین است که دارای علاقه مندان زیادی در بازار است. این رنگ مو به راحتی بر روی موهای دکلره شده پخش شده و هایلایت های روشنی به آن می بخشد.

 

با توجه به تقاضایی که برای این رنگ مو در بازار وجود دارد، شرکت فوق هم اکنون اقدام به اعطای نمایندگی واکس مو رنگی گلدن رین می نماید تا مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن این محصول را خرید نمایند.

 

 آشنایی با رنگ مو شرابی روشن:

رنگ مو شرابی روشن شرکت گلدن رین با نام واکس رنگی شرابی نیز شناخته می شود که قادر است تا موها را فرم داده و رنگ زیبایی به آن ببخشد. این محصول چند کاره است و از آن عموما برای پرپشت نشان دادن موها استفاده می شود.

 

البته توجه به این مورد نیز ضروری است که با توجه به ویتامین های موجود در این رنگ مو، می توان انتظار رشد و حجیم شدن موها را داشت. برای استفاده از این رنگ مو لازم نیست تا حتما موها دکلره شود، لازم است تا در گام اول موها را به خوبی شسته و تمیز نمایید، سپس رنگ را بر روی موها پخش کنید.

 

البته باید در نظر داشت که یکی از مزیت های اصلی رنگ مو شرابی شرکت گلدن رین، این مهم می باشد که به راحتی از روی موها شسته شده و پوست اطراف موها را نیز رنگی و کثیف نمی نماید.

این محصول دارای غلظت بالایی بوده و می تواند تمام رنگدانه های موها را به خوبی پوشش دهد.

 

از دیگر ویژگی های منحصر بفرد  این رنگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-              سبک بدون بر روی موها

-              بدون ایجاد خارش یا سوزش

-              دارای ویتامین های لازم مو

-              حجم دهنده مو

-              پرپشت کننده مو

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ مو‏ موقت جگری - رنگ مو موقت دودی - رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو موقت زیتونی - رنگ مو موقت شرابی (قرمز آتشین) - رنگ مو موقت شکلاتی - رنگ مو موقت طلایی - رنگ مو موقت عدسی - رنگ مو‏ موقت عسلی - رنگ مو موقت فندوقی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین