رنگ مو موقت رنگ قرمز گلدن رین

رنگ مو موقت رنگ قرمز گلدن رین مدل normal پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100 همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با شرایط ویژه شرایط ویزه فروش عمده و تک واکس رنگ
رنگ مو موقت رنگ قرمز گلدن رین
  • رنگ مو موقت رنگ قرمز گلدن رین مدل normal

پخش انواع واکس مو رنگی، رنگ مو دائم، رنگ مو موقت: 09909508100

همکاری با پخش کنندگان و صادر کنندگان با شرایط ویژه

شرایط ویزه فروش عمده و تک واکس رنگ موقت مو برند گلدن رین...

 

همه رنگ موها تنها آنهایی نیستند که بیشتر در قفسه فروشگاهها به چشم می آیند و با اکسیدان ترکیب می شوند بلکه دسته دیگری از رنگ مو موقت با تکنولوژی پیشرفته تر وجود دارد که می تواند رضایت بخشی بهتری داشته باشد.

 رنگ مو موقت رنگ قرمز با رنگ دهی و حالت دهی به انواع موها معجزه زیبایی را رقم می زند.

 

اگر موهای فر، مجعد، ضخیم و یا وز شده ای دارید و یا موهای شما در اثر استفاده زیاد رنگ موهای شیمیایی آسیب دیده است حالا وقت آن است که راه حل بهتری پیدا کنید.

 رنگ مو موقت قابل شستشو یک رنگ قرمز شرابی جذاب به موهای شما می دهد که پس از چند روزی که از آن خسته شدید با اولین استحمام موها به حالت اولیه بر می گردد.

 

رنگ مو موقت رنگ قرمز

جالب است بدانید که این رنگ مو علاوه بر رنگ شرابی زیبا و فانتزی که دارد در حالت دهی و فرم دهی به موهای شما بی نظیر عمل می کند.

 واکس موی رنگی قرمز با اثر حالت دهندگی یک ارمغان ارزشمند برای افرادی است که دائم از رنگ موهای خود خسته می شوند و تمایل دارند رنگ های تازه ای را تجربه کنند.

 

این محصول برای آرایشگران و توزیع کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی شرایط ویژه ای را برای اعطای نمایندگی فروش فراهم کرده است و در هر جای ایران که باشند می توانند به صورت تک و عمده رنگ مو موقت رنگ قرمز راخریداری کنند.

 

واکس موی رنگی در طیف وسیع رنگ هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد و به خصوص برای افرادی که از سفیدی موهای خود رنج می برند نوید زیبایی و پوشش نواحی سفید مو را می دهد.

 رنگ مو موقت رنگ قرمز کاملا گیاهی بوده و آسیبی به مو نمی رساند.

 

شماره تماس/ واتس اپ / تلگرام:

09909508100  -  09013101369

وب سایت:  www.ibnst.com

رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ مو گلدن رین

تولید رنگ مو - پخش رنگ مو - فروش رنگ مو

کانال تلگرام: @pakhsh_rain

https://t.me/pakhsh_rain

 

دیگر محصولات رنگ موی موقت گلدن رین:

رنگ مو موقت قهوه ای خاکستری متوسط - رنگ موی موقت قهوه ای دارچینی - رنگ موی موقت قهوه ای طلایی متوسط - رنگ مو موقت قهوه ای بژ روشن - رنگ موی موقت قهوه ای آجری - رنگ مو موقت گلدن رین - رنگ موی موقت قهوه ای پلاتینی - رنگ موی موقت بلوند قهوه ای - رنگ مو موقت قهوه ای زنجبیلی - رنگ مو موقت قهوه ای برگاندی

 

#پخش_رنگ_مو #رنگ_مو #واکس_رنگی #رنگ_موقت_مو #رنگ مو #لوازم آرایش #لوازم آرایشی #واکس مو گلدن رین #رنگ مو گلدن رین #واکی مو رنگی گلدن رین #رنگ مو موقت گلدن رین