• -
  • 66
  • 0 دیدگاه

فروش و صادرات سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان چکی و اقساط

فروش و صادرات سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان چکی و اقساط فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526  تهاتر و مشارکت در ساخت همکاری با سازندگان و انبوه سازان  . مرمری

فروش و صادرات سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان چکی و اقساط

فروش سنگ ساختمان / تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526 

تهاتر و مشارکت در ساخت

همکاری با سازندگان و انبوه سازان

 .

مرمریت ارسنجان با تم رنگی کرم روشن تا تیره و خاکستری، همراه با لکه های شبیه به پر طاووس، به سنگ مرمریت پرطاووسی شناخته می شود. در واقع این سنگ در گروه سنگ‌های خاکستری قرار می‌گیرد. لکه های قهوه ای رنگ بیضی شکل که شبیه به پر طاووس می باشند، به صورت پراکنده در سطح سنگ دیده می شوند.

 .

این سنگ، به دلیل زیبایی و قیمت بسیار مناسبی که دارد از جمله پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین مرمریت‌ها محسوب می‌شود. مرمریت پرطاووسی به دو صورت صیقلی یا ساب خورده و تیشه ای در بازار تولید می شود. مرمریت پرطاووسی یزد نیز یکی دیگر از سنگ های بسیار زیبا و مقاوم محسوب می شود و از نظر ظاهری تقریبا شبیه به سنگ پرطاووسی ارسنجان می باشد.

 .

ویژگی های مرمریت پرطاووسی ارسنجان ممتاز

این سنگ به دلیل ظاهری زیبا و شیک در کنار قیمت بسیار مناسبی که دارد، توجه بسیاری از طراحان و سازندگان را به خود جلب کرده است. از بهترین مزیت های این سنگ می توان اشاره نمود به: 

مرمریت پرطاووسی ارسنجان، از ترکیب آهک و ماسه تشکیل‌ شده است. به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارد. مقاومت سایشی این سنگ نیز بسیار بالا است و می توان از آن در مکان های پر رفت و آمد نیز استفاده نمود.

 .

این سنگ تراکم بسیار بالایی دارد و به همین دلیل از ساب پذیری فوق العاده خوبی برخوردار است. در اکثر سورت های این سنگ می توان سنگ هایی با ساب عالی و سطح براق و درخشان پیدا کرد. از طرفی به دلیل تراکم بسیار خوب این سنگ، جذب آب آن بسیار ناچیز می باشد.

 .

این محصول از لحاظ قیمتی، در دسته سنگ‌های مرمریت ارزان قرار می‌گیرد و می‌تواند نیاز سازندگان را با هر بودجه‌ای که دارند برآورده کند. مرمریت پرطاووسی ارسنجان سورت های مختلفی دارد و از ویژگی های خوب آن، قابل تامین بودن در متراژ های بالا برای پروژه های انبوه می باشد.

 .

کاربرد سنگ مرمریت پرطاووسی 

کاربرد سنگ های سنگ مرمریت در صنعت ساختمان بسیار متنوع است. سنگ پرطاووسی ارسنجان ممتاز نیز به عنوان یک سنگ مرمریت با کیفیت، در ابعاد مختلف پلاک عرض 40 طولی، حکمی یا تایل که برای کف ساختمان مناسب است و ابعاد پله تولید می‌شود. این سنگ را با ضخامت های مختلف بر حسب نیاز مشتری تولید می کنند. از مهمترین کاربرد های این سنگ می توان اشاره کرد به:

 .

  • سنگ کف ساختمان های مسکونی و اداری
  • دستگاه پله و سنگ بدنه دیوار پله
  • بدنه دیوار پارکینگ و سنگ کف پارکینگ با ضخامت مناسب
  • کفپوش پشت بام به صورت تیشه ای 
  • نما های داخلی ساختمان ها

از آنجایی که سنگ های مرمریت در برابر مواد اسیدی، بسیار واکنش پذیر هستند، توصیه می شود از آن ها در فضای آشپزخانه و سنگ رویه کابینت استفاده نگردد.

 .

قیمت مرمریت پرطاووسی ارسنجان ممتاز

پارامتر های مختلفی بر قیمت سنگ های مرمریت تاثیر می گذارد. قبل از خرید هر سنگ باید به این پارامتر ها دقت کنید. از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت این سنگ می توان به سورت سنگ اشاره نمود. این سنگ سورت بندی زیادی ندارد و در سورت های سوپر، ممتاز و درجه یک دسته بندی می شود. هر چقدر سنگ روشن تر و سطح آن یکدست تر باشد، قیمت آن بیشتر است.

 .

ابعاد و ضخامت سنگ نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. سنگ هایی که ضخامت بیشتری دارند از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشند. به طور کلی هر چه ابعاد سنگ بزرگ تر باشد، سنگ قیمت بالاتری دارد. کیفیت ساب، برش، رزین و فرآوری از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک سنگ می باشد. میزان درخشندگی هر سنگی، نشان دهنده ی ساب و فرآوری با کیفیت می باشد.

معمولا این سنگ را در ابعاد عرض 40 طولی با ضخامتی بین 1.7 تا 2 سانت و در ابعاد مختلف فرشی با ضخامت 2 و 3 سانت و سایز های مختلف پله فرآوری و تولید می کنند.

سنگ های مرمریت پرطاووسی ارسنجان و یزد، هر دو از کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و این یکی از بهترین مزیت های این سنگ می باشد.

.

معدن سنگ مرمریت پرطاووسی ارسنجان

معدن این سنگ در استان فارس، در نزیدکی شهرستان ارسنجان واقع گردیده است. کوپ این سنگ پس از استخراج از معدن، به کارخانجات جهت فرآوری در ابعاد مختلف، منتقل می شود. از دیگر سنگ های مرمریت مرغوب می توان اشاره کرد به:

.

مرمریت سیسیلی ارومیه، سنگ مرمریت کرم خوی، مرمریت آباده

سنگ های مناسب برای فضای داخلی ساختمان ها

 .

سنگ های طبیعی به دسته های مختلفی از قبیل تراورتن، مرمریت، گرانیت، مرمر و … تقسیم می شوند. از هرکدام از این سنگ ها با دانش و آگاهی کافی، می توان فضایی زیبا و دلنشین بوجود آورد

 .

به طور مثال به دلیل پایین بودن مقاومت سایشی سنگ های تراورتن و استحکام کم این سنگ ها، نباید از آنها در به عنوان سنگ کف قسمت های پر تردد ساختمان استفاده نمود. زیرا که این سنگ ها غیر متراکم هستند و مقاومت سایشی مناسبی ندارد. بهترین کاربرد این سنگ استفاده در نمای بیرونی ساختمان می باشد.

سنگ های گرانیت و مرمر جزء بهترین و مستحکم ترین سنگ های جهان محسوب می شوند. از این سنگ ها می توان در تمام قسمت های ساختمان، از جمله حمام ها، سرویس های بهداشتی و یا رویه کابینت استفاده نمود.

مرمریت ها نیز کیفیت بسیار خوبی دارند و با توجه به نوع سنگ، می توان از آن ها در قسمت های مختلف ساختمان استفاده نمود.

 .

گروه سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: بندرعباس شهرک صنعتی شماره یک - خیابان حافظ - مجتمع کارخانه جات سنگ بری نعمت

آدرس کارخانه: بندرعباس -  بلوار خلیج فارس - انبار بزرگ سنگ برادران شوقی

آدرس کارخانه: اصفهان - شهرک صنعتی محمود اباد - خ38 - سنگبری بحق

تماس جهت سفارش: 09114965645 - 09390858526

تماس جهت سفارش: 02191303997

http://www.stone.ir

http://ibnst.com